KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077142
nr 1407 7142
Kurt Ehrefelt
(1921-2010), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 96, bro. Olja på duk, 58x83, yttermått inklusive ram: 79x103 cm
Kurt Ehrefelt, svensk bildkonstnär född 1921, död 2010.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:33:37
5/7 18:34:55